info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Pannolini Nr. 6

Çmimi:820.00 L 697.00 L -15%

Trudi pelena për bebe me peshë 15-30 kg, me ngjitje anësore.
14 pelena

Stock: Ka stok

SKU: TRU013
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

14 pelena

Mosha

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Pelena të përshtatshme për lëkurën delikate të fëmijës.
Pjesa e brendshme e pelenës përmban një material përthithës të përbërë nga filtri “Perfo Soft”.
Ky filtër siguron përthithje maksimale dhe butësi të lëkurës, pa shkaktuar irritime.
Përmban një veshje të jashtme me ajrosje, e cila lejon qarkullimin e ajrit nga pjesa e brëndshme në pjesën e jashtme të pelenës, duke reduktuar lagështinë e cila është në kontakt me lëkurën e fëmijës.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping