info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Vitamin D3 2000UI

Çmimi:699.90 L 629.91 L -10%

Suplement me vitaminë D3 për forcimin e kockave dhe rritjen e imunitetit
Paketim x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Vitamina D prodhohet në lëkurë
në prani të rrezatimit diellor ose merret nga dieta ushqimore.
Në raste të uljes së nivelit të saj nën normë, rekomandohet përdorimi i suplementeve ushqimore.
Now ju ofron vitaminën D në formën e kapsulave xhelatinore me një përthithje shumë të lartë.

Vitamina D është e rëndësishme:
-për forcimin e kockave;
-për forcimin e sistemit imunitar;
-për përthithjen e kalçiumit.
Pa gluten.
Pa misër.
Pa produkte të bulmetit.
Pa vezë.
Pa OMGJ.
Përmban sasi të vogla natriumi.
Pa sojë.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP-së.
Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një problem shëndetësor këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Përdorimi

Rekomandohet të merret
një kapsul në ditë bashke me ushqimin.

Përbërësit

Serving Size: 1 Softgel
Servings Per Container: 30
Amount per Serving % Daily Value
Vitamin D3
(as Cholecalciferol) (from Lanolin) 50 mcg (2,000 IU) 250%
Other Ingredients: Extra Virgin Olive Oil and Softgel Capsule (bovine gelatin, glycerin, water).