info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Cerave Foaming Cleanser

Çmimi:1,900.00 L3,000.00 L

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.

Spastroje


Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

1000 ml, 236 ml, 473 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel shkumues i cili përmban 3 ceramide esenciale, acid hialuronik dhe niacinamide.
Pastron thellësisht, largon yndyrën e tepërt dhe freskon lëkurën pa dëmtuar barrierën mbrojtëse.

I formuluar specifikisht për lëkurën normale në mikse dhe të yndyrshme.
Delikat me lëkurën.

Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Përdorimi

Masazhojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Shpëlajeni mirë dhe thajeni.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, NIACINAMIDE, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PROPYLENE GLYCOL, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, METHYLPARABEN, SODIUM CHLORIDE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, CHOLESTEROL, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, CITRIC ACID, TETRASODIUM EDTA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping