info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Baby Linum Emollient Ultra Rich Butter

Çmimi:1,680.00 L 1,344.00 L -20%

Gjalpë ushqyes për trupin & fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
225 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED073
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

225 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Ushqen dhe forcon lëkurën delikate të foshnjës.
Ripërtërin barrierën lipidike dhe përmirëson funksionin e saj mbrojtës.

Minimizon 6 simptoma të lëkurës me dermatit atopik kronik, përfshirë pruritin.
Ul inflamacionin.
Minimizon simptomat e lëkurës së thatë dhe AZS dhe rrezikun e përsëritjes.
E testuar klinikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe lëreni të përthithet. I përshtatshëm edhe për duart & fytyrën.

Përbërësit

Përbërësit aktivë: Cicalinum TM, Shea Butter. Cocao oil, SuperHartalon, Witamina E, Glicerin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso