info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460 Trio

Çmimi:1,570.00 L 1,334.50 L -15%

Furçë dhëmbësh ultra e butë
Paketim x 3 furça

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

3 furça

Suitable For

Përshkrimi

Furçë ultra e butë me një dizajn specifik, me një larmishmëri dhe kombinim ngjyrash, që pastron plotësisht dhëmbët tuaj.
Nuk dëmton mishrat dhe veshjen e dhëmbëve.

Përbëhet nga 5460 fije me funde të rrumbullakëta dhe të grupuara në mënyrë të tillë, që të krijojnë një sipërfaqe të njëtrajtshme dhe efikase në pastrimin e dhëmbëve.
Materiali i përdorur për krijimin e fijeve është Curen-i, që në dallim me najlonin absorbon 6 herë më pak ujë, duke ruajtur formën e fijeve për një kohë më të gjatë.

Pastrim i plotë, delikatesë dhe lehtësi në përdorim është gjithçka që furça Curaprox iu ofron.
Paketim promocional me 3 furça.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping