info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid SPF 50+

Çmimi:2,900.00 L 2,465.00 L -15%

Emulsion me mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, rezistent ndaj ujit, rërës dhe djersitjes.
Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit UVA, UVB, infra të kuq dhe ndotjes mjedisore.
Nuk shkakton djegie të syve.
I përshtatshëm për persona me lëkurë të ndjeshme dhe alergjike ndaj diellit.
Testuar dermatologjiksht.
Tesuar oftalmologjikisht.
Testuar tek personat që mbajnë lente kontakti.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30
minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua/Water, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silica, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyltriazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Propanediol, Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/C10-30 Alkylacrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.