info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bambo Nature Wet Wipes

Çmimi:350.00 L

Letra të lagura pastruese për bebe, të përshtatshme t’u marrë kudo me vete
Paketim me 80 copë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Përshkrimi

Letrat e lagura pastruese dhe miqësore për lëkurën përbëhen nga materiale të buta, të qëndrueshme dhe mund të përdoren në të gjithë trupin. Ato testohen dermatologjikisht dhe nuk përmbajnë parfum apo ngjyrë.
Letrat e lagura janë Vegane dhe nuk përmbajnë përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjinë nga bimët. Certertifikuar sipas standardeve të Ecolabel Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Allergion – zgjedhja e përkryer dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.
-Të buta dhe delikate
-Shumë miqësore (pa parfum apo ngjyrë) me lëkurën
-Një paketim që redukton përdorimin e plastikës tek kapaku dhe paketimi i jashtëm
-Perfekt për tu marrë me vete kudo

Përdorimi

For external use only. Avoid contact with eyes.

Përbërësit

Aqua,Glycerin,Sodium Laureth-11 Carboxylate,Laureth-10,Sodium Benzoate,Lactic Acid,Glycereth-17 Cocoate,Potassium Sorbate,Allantoin