info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Çmimi:2,340.00 L 1,872.00 L -20%

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendecnë rënie.
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

300 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Shampo forcuese dhe rivitalizuese.
Stimulon mikroqarkullimin e skalpit dhe ushqen intensivisht qelizat e folikulave të flokëve.

Zgjat fazën anagjene të rritjes së flokëve dhe redukton rënien e tyre.
Stimulon rritjen e boshteve të reja dhe të forta të flokëve.
Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet dhe lihet në kontakt me skalpin për 2 minuta.
Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Përbërësit aktivë: PilotantumTM complex, ProcapilTM, apple tree stem cell extract, royal basil extract, caffeine, Zincidone, d-panthenol, vitamins E and C, glycerol

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping