info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Çmimi:1,900.00 L 1,520.00 L -20%

Mustela gel larës shkumues dhe pastrues për bebe dhe fëmijë.
Flakon-pompë.
500ml.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Hair Type

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

,

Përshkrimi

Xhel larës për trupin dhe kokën që pastron me efikasitet duke respektuar lëkurën, skalpin dhe flokët delikatë të të sapolindurit, bebes dhe fëmijës.
Qetëson dhe kompenson efektet tharëse të banjës.
Përbërës kryesorë me origjinë natyrale:
– Avocado Perseose®- përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar, përforcon barrierën e lëkurës, hidraton dhe ruan pasurinë e saj qelizore.
– Vitaminë B5 – qetëson.
– Tensio-aktivë të butë – pastrojnë butësisht duke evituar tharjen e lëkurës.
Pa sapun.
Nuk djeg sytë.
Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
Tolerancë e lartë kutane dhe okulare.
Hipoalergjenik – formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
Pa parfum, pa parabene, pa ftalate, pa fenoksietanol.

Përdorimi

Hidhni në pëllëmbën e dorës një sasi të vogël xheli larës, shkumoni lëkurën dhe flokët e bebes apo fëmijës.
Shpëlajeni.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM MYRETH SULFATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCO-GLUCOSIDE, PEG-150 DISTEARATE, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, PANTHENOL, POTASSIUM SORBATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping