info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Opalescence Whitening Toothpaste

Çmimi:1,500.00 L

Pastë dhëmbësh zbardhuese me fluor & shije mente
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: OPAL01
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Pasta e dhëmbëve Opalescence me efket zbardhues u zhvillua nga një dentist.

Përzierja e saj unike tri-silicë heq në mënyrë aktive njollat ​​sipërfaqësore, duke zbardhur dhëmbët me dy tone në ngjyrë më të celët, në vetëm 30 ditë!

Është më pak gërryese sesa pastat e tjera për zbardhjen e dhëmbëve, duke e bërë të sigurt për t’u përdorur çdo ditë.
Ndërsa ju shkëlqen buzëqeshjen, pasta e dhëmbëve Opalescence gjithashtu mban dhëmbët tuaj të shëndetshëm, duke forcuar smaltin dhe duke ndihmuar në parandalimin e kaviteteve.

E ëmbëlsuar me ksilitol që mund të zvogëlojë rrezikun e prishjes së dhëmbëve.

Përdorimi

Të rriturit dhe fëmijët mbi 2 vjeç:
Lani dhëmbët rregullist, mundësisht pas çdo vakti ose të paktën dy herë në ditë.

Udhëzoni fëmijët nën 6 vjeç të krijojnë një rutinë të mirë pastrimi dhe shpëlarjeje (për të minimizuar gëlltitjen).
Mbikëqyrni fëmijët sipas nevojës, derisa të jenë në gjendje të kryjnë si duhet proçesin e pastrimit të dhëmbëve.

Përbërësit

Active Ingredient
Sodium Fluoride 0.25%w/w (1100 ppm)
Inactive Ingredients:
Glycerin, Water (aqua), Silica, Sorbitol, Xylitol, Flavor (aroma), Poloxamer, Sodium Lauryl Sulfate, Carbomer, FD&C Blue#1 (Cl 42090), FD&C Yellow#5 (Cl 19140), Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sparkle (Cl 77019, Cl 77891), Sucralose, Xanthan Gum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping