info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Waterpulse Portable Water Flosser

Çmimi:4,160.00 L

Hidropulsor për një higjienë orale tepër korrekte

Spastroje


SKU: 4498731V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Suitable For

Nuanca

i zi, i bardhë

Përshkrimi

Higjiena orale është tepër e rëndësishme.
Të gjithë duam të kemi dhëmbë të shëndetshëm, të pastër dhe të bardhë.
Hidropulsorët janë pajisje mjekësore që ju ndihmojnë të ruani një shëndet të mirë oral.

Karakteristikat:
– Hidropulsori përdor një motor dhe një pompë që prodhon presion, të nevojshëm për pulsimin e ujit nga rezervuari në gojë.
– Në sajë të daljes së ujit me presion ndihmon në largimin e mbetjeve ushqimore nga dhëmbët.
– Krahas pastrimit të dhëmbëve, hidropulsori masazhon mishrat e dhëmbëve.

I thjeshtë dhe efektiv në përdorim:
Hidropulsori është mënyra më e lehtë dhe më efektive për të pastruar hapësirat midis mishrave të dhëmbëve, duke larguar deri në 99.9 përqind të mbetjeve ushqimore nga zonat e trajtuara.
Është deri në 50 përqind më efektiv se filli dentar, për përmirësimin e shëndetit të mishrave të dhëmbëve.
Zgjidhja e duhur në rast implantesh dentare.

I testuar dhe i besueshëm:
Hidropulsori është testuar klinikisht. Marka Waterpulse ka fituar vulën e pranimit nga Shoqata Dentare Amerikane.

I dizenjuar pa “tel”:
Shijoni komoditetin e dizajnit pa tela në çdo moment. Ka 3 shkallë të ndryshme presioni që variojnë nga 60 në 120 PSI.
Fuqia= 1600 impulse uji në minutë.

Adaptor magnetik:
Karikohet për 4 orë në sajë të adaptorit magnetik.

I përshtatshëm për t’u marrë me vete kur udhëtoni.

Në brendësi të paketimit do të gjeni:
– hidropulsorin;
– 4 koka ndërruese;
– një çantë për ta transportuar;
– karikues USB;
– fletëudhëzuesin në anglisht.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping