info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Pharmasept Baby Care Mild Bath

Çmimi:2,320.00 L 1,972.00 L -15%

Xhel shumë i butë për banjë, ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve.
1 L

Stock: Ka stok

SKU: PHAR039
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

1 L

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Xhel pastrues delikat, ideal për banjën e përditshme të bebeve dhe fëmijëve.
Për pastrimin e flokëve dhe trupit.

Pa përmbajtje sapuni, baza shumë e butë pastron pa tharë lëkurën dhe ruan ekuilibrin natyral të saj.
Provitamina B5, vitamina F, acidet yndyrore Omega-3 dhe Omega-6- ofrojnë veprim hidratues duke e lënë lëkurën të butë dhe të pastër.
Ekstraktet e calendulas, aloe vera dhe allantoina, qetësojnë skuqjen dhe irritimin e lëkurës.

Pa sapun
SLS / pa SLES
Pa ngjyrues

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë dhe trup, duke e masazhuar në mënyrë delikate.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, TEA-LAURYL SULFATE, SODIUM CHLORIDE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, LACTIC ACID, PHENOXYETHANOL, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL CAPRYLATE, PHENYLPROPANOL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, LINOLEIC ACID, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, BISABOLOL, PHOSPHORIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE/ METHYLISOTHIAZOLINONE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping