info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Dry Skin

Çmimi:5,300.00 L 4,505.00 L -15%

Krem anti-rrudhë për lëkura të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Kremi Liftactiv ofron një efekt lifting që zgjat në kohë.
Kombinimi i rhamnozës me adenozinën dhe kafeinën nxisin rigjenerimin e lëkurës.
Përmban ujë termal Vichy, i njohur për vetitë e tij hidratuese, antioksiduese dhe qetësuese.
Lëkura bëhet më e tendosur, më e tonifikuar dhe më me shkëlqim.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Formulim hipoalergjik dhe pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes
dhe/ose në darkë në të gjithë fytyrën.

Përbërësit

AQUA /WATER• GLYCERIN•
DIMETHICONE • RHAMNOSE • ISOHEXADECANE • ALCOHOLDENAT. • PROPANEDIOL • ISOPROPYL ISOSTEARATE • VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER • CETYL ALCOHOL • DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER • BEHENYL ALCOHOL • NYLON-12 • PEG-100 STEARATE • CI 77163 / BISMUTH OXYCHLORIDE • CI 77891 / TITANIUMDIOXIDE • STEARIC ACID • STEARYL ALCOHOL • ARACHIDYL ALCOHOL • CETEARYL ALCOHOL • CETEARYLGLUCOSIDE • CAFFEINE• NEOHESPERIDINDIHYDROCHALCONE • PALMITICACID • PHENOXYETHANOL •ADENOSINE • AMMONIUMPOLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUMPOLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DISODIUMSTEAROYL GLUTAMATE • DISODIUMEDTA • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • ACRYLAMIDE/SODIUMACRYLOYLDIMETHYLTAURATECOPOLYMER • ETHYLHEXYLHYDROXYSTEARATE • POLYSORBATE 80 • PARFUM/ FRAGRANCE