info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

kafeinë

Showing 1–20 of 22 results

Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, formuluar specifikisht për zonën rreth syve. 15 ml
6,250.00 L 5,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BABÉ Anti-Ageing Eye Contour Cream Gel

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 15 ml
3,571.00 L 2,856.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Mineral 89 yeux

Përkujdesje hidratuese për zonën delikate rreth syve, me acid hialuronik, kafeinë dhe ujë termal. Për sy të ndjeshëm. 15 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Sensibio Eye Gel Contour des Yeux Apaisant Hydratant

Hidratues për zonën delikate rreth syve. Për sy të ndjeshëm. 15ml
2,789.00 L 1,952.30 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Gel baume yeux multi-correction

Xhel-balsam për sytë me efekt anti-moshë 15 ml
3,700.00 L 2,405.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Rigenforte Lozione Tonica

Locion hidratues dhe forcues për flokët 150 ml
1,340.00 L 1,206.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi BioCollagenix Eye Patches

Ngjitëse me kolagjen dhe acid hialuronik për zonën rreth syve 14 ngjitëse
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Ginseng Plus Pocket Drink

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe nxit funksionet konjitive 16 bustina x 10 ml
1,180.00 L 1,062.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Intense Mud Body Sculpting Lotion

Locion trupi me baltë për trajtimin e celulitit 250 ml
5,800.00 L 4,060.00 L -30%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Moisture Mask

Maskë me veti hidratuese 75 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Forever 39

Ampula për konture më rinore & efekt anti-rrudhë 3 ampula x 3ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Liftactiv Supreme Dry Skin

Krem anti-rrudhë për lëkura të thatë 50ml
5,300.00 L 4,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Slow Age Eyes Cream

Krem anti - rrudhë për zonën e syve 15ml
3,790.00 L 3,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Idealia Night Gel-Balm

Trajtim nate anti-age për çdo lloj lëkure 50ml
4,700.00 L 3,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Liftactiv Supreme Normal to Combination Skin

Krem anti-rrudhë për lëkurë normale mikse 50ml
5,300.00 L 4,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Liftactiv Supreme Eyes

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
3,990.00 L 3,192.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Redermic R Eye Cream

Trajtim intensiv kundër rrudhave në zonën rreth syve 15ml
5,320.00 L 4,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Energy Fiale Anticaduta Uomo

Ampula për meshkuj kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
5,460.00 L 4,368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së flokëve për meshkuj Kuti x 30 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Elancyl Cellu Slim Nuit

Krem trupi nate për dobësim 250 ml
5,700.00 L 3,705.00 L -35%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso