info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë C

Showing 1–20 of 149 results

Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Intensive Lifting Serum

Serum hidratues dhe anti-rrudhë, i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës. 30 ml
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Day Cream SPF 15

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës ndaj diellit për të gjitha tipet e lëkurës. 50 ml
7,980.00 L 6,783.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials S.O.S Oil Control Mattifying Lotion

Locion hidratues me efekt matifikues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
4,680.00 L 3,978.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Day Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, zbardhues dhe mbrojtës. 50 ml
5,350.00 L 4,547.50 L -15%
Shtoje në shportë

Neostrata Enlighten Brightening Eye Cream

Krem korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve. 15 g
6,200.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Enlighten Pigment Controller

Krem për zbardhjen e njollave kafe në fytyrë. 30 ml
3,990.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Enlighten Illuminating Serum

Serum zbardhues i njollave të errëta të lëkurës. 30 ml
6,530.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Pro Collagen Cream

Krem hidratues i cili përmirëson dukshëm elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës dhe nxit sintezën e kolagjenit. 50ml
8,400.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Pro Collagen Concentrate

Serum me përbërës aktivë të përqëndruar, i cili përmirëson dukshëm elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës dhe nxit sintezën e kolagjenit. 30ml
8,400.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Mask

Maskë e pasur me vitamina të infuzuara për qetësim dhe ushqim të lëkurës . 75ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Cream

Hidratues në trajtë kremi me teksturë të plotë, i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar dhe plot shkëlqim. 50ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Gel

Hidratues në trajtë xheli, i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar dhe plot shkëlqim. 50ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Serum

Serum i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme dhe plot shkëlqim. 30ml
6,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Jour Aqua-Crème Lissante

Përkujdesje antioksiduese dhe hidratuese, me efekt mbrojtës nga faktorët mjedisorë 30 ml
5,000.00 L 4,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Perfection White Cream

Përkujdesje trajtuese dhe hidratuese, me efekt unifikues të tonit të lëkurës dhe reduktues të zonave të hiperpigmentuara. 50ml
6,900.00 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamine C 500 mg Jungle Juice

Suplement ushqimor me vitaminë C në formën e tabletave të përtypshme me shije frytash pylli Paketim x 90 tableta të përtypshme
1,950.30 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamine C 500 mg Blueberry, Raspberry and Boysenberry Flavour

Suplement ushqimor me vitaminë C ne formën e tabletave të përtypshme me shije frutash Paketim x 90 tableta
1,950.30 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamine C 500 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C, një vitaminë e nevojshme për një sërë proçesesh në organizëm Paketim x 90 tableta
1,500.30 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamine C 500 mg Four Mixed Fruit Flavours

Suplement ushqimor me vitaminë C në formën e tabletave të përtypshme me shije frutash Paketim x 90 tableta
1,950.30 L
Shtoje në shportë

Clinicum Clinic Immuno +

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar Paketim x 10 tableta
2,470.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso