info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

hipoalergjik

Showing 1–20 of 137 results

Ofertë!
-15%

Biolane Lessive Bébé Hypoallergénique

Detergjent pastrues tekstilesh, hipoalergjik. 750ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Crema Anti-age

Krem anti-rrudhë për fytyrën me bazë aloe vera 50 ml
3,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Noresun Gradual UV Fluide SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme, për të rritur dhe fëmijë 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Bergasol Expert SPF 50+ creme

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+ 50 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Bergasol Expert SPF 50+BB Creme Claire

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+ me ngjyrë natyrale 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë

Esi Aloe Vera Gel with Vitamine E and Tea Tree Oil

Xhel me aloe vera, tea tree oil dhe vitaminë E për përdorim në lëkurë 500 ml
1,450.00 L
Përzgjidhni mundësi

Derma-E Eczema Relief Cream

Krem hidratues për lëkura të thata, të acaruara dhe me skuama 113g
3,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Normaderm Phytosolution Double Correction

Fluid me veprim të dyfishtë, hidratues & trajtues i imperfeksioneve Lëkurë mikse me tendencë akneike 50 ml    
3,070.00 L 2,609.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye

Hidratues intensiv, qetësues & kundër qeskave në zonën e syve 20 ml
3,070.00 L 2,609.50 L -15%
Shtoje në shportë

Easytattoo Aftercare Kit (soft cleansing gel+tatto cream)

Xhel pastrues 125 ml dhe krem zbutës 50 ml për mirëmbajtjen e tatuazheve
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Easytattoo Cream Individual Sachets

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol 20 bustina x 4 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Easy Tattoo Cream

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol
1,000.00 L1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 30 Honey

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
3,650.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
2,097.00 L3,285.00 L
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Primer Liftrepair Special Price

Primer perfeksionues me efekt lifting 30ml
2,330.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Multirepair H.A Facial Detox Serum

Serum hidratues dhe anti-rrudhë për fytyrën 30ml
8,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Acnestil Matt Attiva

Krem hidratues & sebonormalizues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues për lëkurë të thatë me tendencë atopike 250ml
2,360.00 L 2,124.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Acnestil Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 200 ml
2,310.00 L 2,079.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt lifting 30ml
6,580.00 L 5,922.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso