info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Mineral 89 Probiotic Fractions

Çmimi:4,600.00 L 3,910.00 L -15%

Serum riparues dhe rigjenerues me përmbajtje probiotikësh.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum riparues dhe rigjenerues. Përmirëson teksturën e lëkurës. dhe rrit elasticitetin.
Teksturë fluide, lehtësisht e përthithshme.

Përbërësit aktivë kryesorë:
1.Fraksionet e probiotikëve:
– Përmirësojnë funksionin barrierë të lëkurës.
– Forcojnë mbrojtjen natyrale të lëkurës.

2. 4% Niacinamide (Vitaminë B3)
– I njohur për vetitë ant-iinflamatore dhe qetësuese.

3. Vitamina E
– Efekt antioksidant.
– Mbron lëkurën nga radikalet e lira.

4. Uji i mineralizuar Vichy
– I pasur me 15 minerale të cmuara.
– Forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën, deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

AQUA / WATER
PEG / PPG / POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN
GLYCERIN
BUTYLENE GLYCOL
METHYL GLUCETH-20
CARBOMER
SODIUM HYALURONATE
PHENOXYETHANOL
CAPRYLYL GLYCOL
CITRIC ACID
BIOSACCHARIDE GUM-1

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso