info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Capital Soleil Solar Eco-Designed Milk SPF 50+

Çmimi:3,300.00 L 2,640.00 L -20%

Qumësht hidratues mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+ për lëkurë të ndjeshme. Paketim ekologjik.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës ndaj diellit dhe efekt hidratues.
I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.
Parandalon stresin oksidativ të gjeneruar nga rrezatimi i dëmshëm diellor.

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme dhe reaktive.
Testuar oftalmologjikisht.

Nuk shkakton lotim tek sytë.
Mbrojtje UVA / UVB SPF 50+
Nuk lë njolla të bardha.
Paketim ekologjik.

Përdorimi

Aplikojeni produktin përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht çdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Përbërësit

Aqua/Water, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Salicylate, Pentylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alcohol Denat., Ethylhexyl Triazone, Zea Mays Starch/Corn Starch, Potassium Cetyl Phosphate, Diisopropyl Sebacate, Oryza Sativa Cera/Rice Bran Wax, Stearic Acid, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Drometrizole Trisiloxane, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tocopherol, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Myristic Acid, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Parfum/Fragrance.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping