info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Micro Nourishing Cream

Çmimi:4,650.00 L 3,487.50 L -25%

Krem ushqyes dhe antirrudhë për lëkurë normale në të thatë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim që ushqen lëkurën
deri në shtresat më të thella dhe i ofron asaj elasticitetin e humbur.
Kjo vjen në sajë të kombinimit të acidit hialuronik me gjalpin e jojobës dhe betainën.
I pasur gjithashtu me kompleksin Micro Care, ceramide dhe vitaminë A, ky krem ka veti të pakësojë rrudhat ekzistuese, të parandalojë formimin e rrudhave të reja dhe të zbusë lëkurën.
Pas disa përdorimesh lëkura do të duket më uniforme, më e tonifikuar dhe do të ketë fituar elasticitetin dhe shkëlqimin e humbur.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa parabene.
Pa ngjyrues.
Pa përbërës që rrjedhin nga gruri.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastruar paraprakisht.
Shërben dhe si bazë për make-up-in.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Diethylhexyl Carbonate ● Dimethicone ● Glycerin ● Steareth-2 ● Isostearyl Avocadate ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter ● Cetearyl Alcohol ● PPG-15 Stearyl Ether ● Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer ● Steareth-21● Ectoin ● Persea Gratissima (Avocado) Oil ● Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil ● Betaine ● Cetyl Palmitate ● Squalane ● Panthenol ● Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables ● Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer ● Arginine ● Xanthan Gum ● Sodium Hyaluronate ● Sodium Lauroyl Lactylate ● Tocopheryl Acetate ● Biosaccharide Gum-4 ● Silica ● Glycine Soja (Soybean) Oil ● Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate ● Ethyl Linolenate ● Ethyl Oleate ● Isoceteth-10 ● Ethyl Linoleate ● Ceramide NP ● Ceramide AP ● Ceramide EOP ● Retinol ● Carbomer ● Cholesterol ● Phytosphingosine ● Tocopherol ● Acacia Senegal Gum ● Propylene Glycol Alginate ● Butylene Glycol ● Phenoxyethanol ● Chlorphenesin ● Ethylhexylglycerin ● Benzoic Acid ● Disodium EDTA ● Parfum (Fragrance) .

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping