[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lëkurë mikse

Showing 1–20 of 76 results

Ofertë!
-20%

Cerave Foaming Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.
1,480.00 L2,320.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Novexpert The Expert Antiaging Fluid

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse. 40 ml
5,240.00 L 4,454.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Velvet Hydro-Biotic Fluid

Fluid hidratues i përshtatshëm për lëkurë normale në mikse. 30 ml
2,920.00 L 2,482.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Purifying Astringent Lotion

Locion pastrues ii cili largon papastërtitë dhe zvogëlon poret. I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar në të yndyrshme, madje edhe për lëkurë të ndjeshme. 200 ml
1,570.00 L 1,334.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Wrinkle Smoothing Light Cream

Krem kundër rrudhave, për lëkurë normale në mikse. 40 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Balancing Mattifying Fluid

Fluid hidratues me efekt mat, i përshtatshëm për lëkurë mikse në të yndyrshme. 40 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Mask Instant Pure

Maskë e cila ndihmon në minimizimin e poreve, për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 75 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Mat-Zone Mattifying Foundation

Fondotintë me efekt mat dhe SPF 15. 30 ml
1,827.50 L2,006.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Smooth Daily Peel 10AHA+ Aminofil

Trajtim peeling me efekt eksfoljues për përdorim të përditshëm 60 ml & 36 pambukë
6,770.00 L 5,416.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Normal / Combination Exfoliating Fluid

Tonik eksfoljues për lëkurë të kombinuar. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Balancing Makeup Removal Gel

Xhel larës i cili pastron dhe largon tualetin. Specifik për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Balancing Cream

Krem matifikues dhe balancues për lëkurën e kombinuar. 50 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Gentle Cleansing Powder

Pudër pastruese për lëkurën e kombinuar. 100 g
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Clarify Skin

Xhel-krem për lëkurë mikse, të yndyrshme me efekt pastrues dhe qetësues. 50 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Hyséac Masque Gommant

Përkujdesje trajtuese në formë maske dhe eksfoljuesi, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 100 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Mat Set Promocional

5,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Dermedic Sunbrella Set promocional -Lëkurë mikse & e yndyrshme

Set me krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin - 50% ULJE 50 ml + 150 ml
6,810.00 L 3,405.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Supra Radiance Gel-Crème + Lierac Supra Radiance Sérum Éclat Regard FALAS

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë formuluar për lëkurë normale dhe mikse. Blini Lierac Supra Radiance Gel-Crème 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Supra Radiance Éclat Regard 15 ml
8,060.00 L 6,851.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Cream-in-mist

Hidratues në formë spraji 50 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Cica-Filler Mat Anti-wrinkle Repairing Gel-Cream

Xhel-krem anti-rrudhë për persona me lëkurë normale në mikse 40 ml
5,980.00 L 5,083.00 L -15%
Shtoje në shportë