info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë A

Showing 1–20 of 45 results

Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Intensive Lifting Serum

Serum hidratues dhe anti-rrudhë, i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës. 30 ml
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Firming & Lifting Neck Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, formuluar specifikisht për zonën e qafës. 50 ml
8,450.00 L 7,182.50 L -15%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Eye

Përkujdesje hidratuese për zonën rreth syve, me efekt dekongjestionant ,i pasur me vitamina të infuzuara dhe taurinë. 15ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Cream

Hidratues në trajtë kremi me teksturë të plotë, i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar dhe plot shkëlqim. 50ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Gel

Hidratues në trajtë xheli, i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar dhe plot shkëlqim. 50ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Nuit Soin Peeling

Përkujdesje trajtuese gjatë natës me efekt peeling 30 ml
5,100.00 L 4,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help Vitamin A

Përkujdesje rigjeneruese për një lëkurë të pastër dhe uniforme. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech Actilift with DMAE

Krem hidratues anti-rrudhë me efekt lifting dhe tonifikues, për fytyrën, qafën dhe dekoltenë. 50 ml
6,500.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Serum Anti-age Intensif

Serum intensiv global anti-age në formë kapsulash monodozë 30 kapsula
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Anti-Pollution Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt intensiv detoks dhe anti-moshë
11,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Mourinol 600 mg

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit 60 kapsula
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë

Esi Aloedermal Crema Antirughe Occhi e Labbra

Krem kundër rrudhave të syve dhe buzëve 30 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Vitafusion L’ilCritters Gummy Vites Daily Multivitamin

Multivitaminë për fëmijë me shije frutash 70 arushë të përtypshëm
1,600.20 L3,401.00 L
Përzgjidhni mundësi

Minus 417 Time Control Facial Active Serum

Serumi anti-rrudhë dhe hidratues 50 ml
9,200.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Time Control Firming Cream

Krem tonifikues anti-rrudhë me vitamina 50 ml
8,300.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Time Control Recovery A cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për çdo lloj lëkure 50 ml
8,300.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Active Moisturizer After Shave + Mineral Shaving Cream

Krem hidratues pas rrojes 100 ml + Kremi mineral i rrojës 150 ml
7,000.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Moisture Balance Night Cream

Krem nate me veprim hidratues dhe anti-age 50 ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Serenity Legend Anti-oxidant Hand Moisturizer

Krem hidratues anti-oksidant për duart 100 ml
2,150.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Time Control Eye Set

Set anti-rrudhë për zonën rreth syve 30 ml + 30 ml
13,500.00 L
Shtoje në shportë