info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 83 results

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme 30 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting 50 ml
5,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Epigran

Serum me ekstrakte nga embrioni i grurit 30 ml
5,200.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Derma Pur

Hidratues i lehtë për lëkurë të yndyrshme 50 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature 50 ml
5,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Puri Soft

Xhel larës natyral 75 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues për lëkurë të thatë me tendencë atopike 250ml
2,360.00 L 2,124.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Acnestil Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 200 ml
2,310.00 L 2,079.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil After Sun Lotion

Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell 200ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme 200 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System SPF 50+ Dry Touch Spray

Spraj mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme 200 ml
3,240.00 L 2,592.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil MD AK Repair 100+ Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për zona specifike 50ml
3,630.00 L 3,267.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Hydrotenseur Concentrate in drops Limited Edition – 30 ml

Serum anti-rrudhë për çdo lloj lëkure
5,850.00 L 5,265.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Rilastil Baby Fluid Comfort SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra fizikë për bebe me lëkurë atopike 50 ml
2,470.00 L 2,223.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Acnestil Mousse Detergente Viso

Shkumë larëse për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 150ml
2,090.00 L 1,881.00 L -10%
Shtoje në shportë

Rilastil Hydrotenseur Nourishing Cream Limited Edition – 50 ml

Krem ushqyes dhe antirrudhë për lëkurë të thatë
2,690.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Rilastil Deliskin RS fluid cream Anti-Redness Normal to Combination Skin

Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale-mikse 40ml
3,070.00 L 2,763.00 L -10%
Shtoje në shportë