info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë E

Showing 1–20 of 141 results

Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Riche Lissante Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për lëkurë të thatë 40 ml
3,250.00 L 2,437.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Très Riche Nourrissante

Krem ushqyes formuluar specifikisht për lëkurë shumë të thatë. 40 ml
1,950.00 L 1,462.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Concentré Jeunesse Anti-Taches

Serum me efekt anti-rrudhë dhe trajtues kundër njollave të errëta. 30 ml
3,770.00 L 2,827.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Intensive Lifting Serum

Serum hidratues dhe anti-rrudhë, i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës. 30 ml
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Baby Calming Massage Oil

Vaj masazhues formuluar për hidratimin, qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së vogëlushëve. 115 ml
2,130.00 L 1,810.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Protect & Perfect Tinted Moisturizer SPF 15

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe anti-rrudhë. Pigment i lehtë natyral. 30 ml
6,350.00 L 5,397.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Day Cream SPF 15

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës ndaj diellit për të gjitha tipet e lëkurës. 50 ml
7,980.00 L 6,783.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials S.O.S Oil Control Mattifying Lotion

Locion hidratues me efekt matifikues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
4,680.00 L 3,978.00 L -15%
Shtoje në shportë

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta. 15 g
4,160.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Restore Ultra Moisturizing Face Cream

Krem hidratues me veti antioksiduese, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe sensitive. 40 g
4,280.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Intensive Eye Therapy

Krem intensiv me veprim anti-rrudhë për zonën rreth syve. 15 g
6,530.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Enlighten Pigment Controller

Krem për zbardhjen e njollave kafe në fytyrë. 30 ml
3,990.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Restore Reactive Neutralizing Serum

Serum i lehtë freskues, i cili eleminon skuqjen, përmirëson barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe e qetëson atë nga mbindjeshmëria. 29 g
6,770.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Nuit Soin Peeling

Përkujdesje trajtuese gjatë natës me efekt peeling 30 ml
5,100.00 L 4,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Jour Aqua-Crème Lissante

Përkujdesje antioksiduese dhe hidratuese, me efekt mbrojtës nga faktorët mjedisorë 30 ml
5,000.00 L 4,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

Erba Vita Emulsione Doposole

Emulsion me veti qetësuese dhe freskuese, që përdoret pas ekspozimit në diell 200 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help Vitamin E & Resveratrol

Trajtim që mbron lëkurën nga faktorët e dëmshëm mjedisor. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech Purifying PRO Cream

Përkujdesje e përditshme për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike, vecanërisht tek adoleshentët dhe moshat e reja 50 ml
4,900.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech Actilift with DMAE

Krem hidratues anti-rrudhë me efekt lifting dhe tonifikues, për fytyrën, qafën dhe dekoltenë. 50 ml
6,500.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech Vitamin E Anti-oxydant

Krem hidratues dhe antioksidant për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 50 ml
4,000.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso