info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

fluid

Showing 1–20 of 34 results

Ofertë!
-10%

Frezyderm Sun Screen Velvet SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për çdo lloj lëkurë. 50 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,460.00 L 2,422.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 2,422.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret AIR SPF 50+ Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje shumë të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,780.00 L 2,646.00 L -30%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe në trajtë fluidi. 50ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Frezyderm Sun Screen Color Velvet SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment natyral. 50 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Fluide SPF 30+

Përkujdesje hidratuese dhe matifikuese me faktor të lartë mbrojtës për lëkurë normale dhe mikse. 50 ml
2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Shtoje në shportë

BABÉ Stop AKN Keratolytic Fluid

Fluid eksfoliues i përshtashëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 30 ml
3,050.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Visibly Pure Fluide Matifiant Jour

Fluid hidratues, matifikues dhe ribalancues i lëkurë mikse 40 ml
3,300.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Fluide Anti-age SPF 15

Fluid me një kombinim të përbërësve anti-age me filtrat solarë që ridefinon linjat e fytyrës duke minimizuar rrudhat dhe shfaqjen e njollave të errëta 30 ml
5,400.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Activ Detox Vitamin Fluid

Fluid anti-age për çdo lloj lëkure me veprim kundër rrudhave, ndotjes dhe lodhjes 40 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! La Roche Posay Shaka Fluid
-15%

LRP Anthelios SPF30 Shaka Fluid

Fluid i lehtë i padukshëm, me mbrojtje të lartë ndaj diellit. (SPF 30) Formuluar për lëkurë të ndjeshme 50 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Riche

Përkujdesje hidratuese e pasur me prebiotikë, formuluar specifikisht për lëkurë normale, të thatë dhe të ndjeshme. 40ml
2,975.00 L 2,528.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Ultra-Fluide

Përkujdesje hidratuese për lëkurë normale, mikse dhe shumë të ndjeshme 40ml
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm AKN Mat Fluide Matifiant SPF30+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. Formuluar për lëkurë që ka tendencë të skuqet shpejt. 40ml
3,833.00 L 3,066.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Crème fraîche de Beauté Fluide Hydratant 48 h

Fluid hidratant 48 orësh me efekt anti-ndotje për lëkurë mikse 50 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Noresun Gradual UV Fluide SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme, për të rritur dhe fëmijë 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Phys-Ac Perfect Fluide Anti- imperfections

Fluid trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza 40 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Normaderm Phytosolution Double Correction

Fluid me veprim të dyfishtë, hidratues & trajtues i imperfeksioneve Lëkurë mikse me tendencë akneike 50 ml    
3,070.00 L 2,609.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System Color Comfort Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,700.00 L 1,890.00 L -30%
Shtoje në shportë