info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Upgrade Eye Contour Cream

Çmimi:5,460.00 L 3,276.00 L -40%

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve
15ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem me një teksturë të lehtë, që absorbohet shpejt nga lëkura.
Kombinimi i ekstrakteve të tërshërës me ginkgo bilobën bëjnë që të jetë efikas kundër:
-rrathëve të zinj në zonën e syve;
-rrudhave;
-qeseve të zeza poshtë syve.
Zona rreth syve duket më e relaksuar, më e butë dhe e tonifikuar.
Pa derivate të grurit.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë dhe masazhohet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water),  Butylene glycol,  Cetearyl alcohol,  C12-15 alkyl benzoate,  Glycerin,  Theobroma cacao (Cocoa) Seed butter,  Stearic acid,  Dibutyl adipate,  HDI / trimethylol hexyllactone crosspolymer,  Dimethicone,   Cetearyl glucoside,  Cetyl dimethicone,  Silica,  PEG-8,  Tocopherol,  Ascorbyl palmitate,  Ascorbic acid,  Citric acid,  Tocopheryl acetate,  Disodium EDTA,  Siloxanetriol alginate,  Caffeine,  Avena sativa (Oat) kernel extract ,  Ginkgo biloba leaf extract,  Sodium polyacrylate,  Triethanolamine,  Hexapeptide-9,  Glycine soja (Soybean) protein,  Propylene glycol,  Phenoxyethanol,  Sorbic acid,  Potassium sorbate,  Sodium benzoate,  Ethylhexylglycerin,  Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping