info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 152 results

Ofertë!
-15%

Esi Serenesi

Suplement ushqimor me veprim toniko-adaptogjen 60 kapsula
2,450.00 L 2,082.50 L -15%
Shtoje në shportë

Concilium Party Ready Leggings Monouso

Geta të njoma me efekt push-up 1 palë
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Feel Better Bandage

Fasho me mentol, për këmbë të freskëta dhe të lehta
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Active Pants

Geta të njoma me efekt tonifikues dhe elasticizues 1 palë
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Magic Saline Leggings Monouso

Geta të njoma me efekt drenues dhe anti-celulit 1 palë
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Ginseng and Carnitine

Suplement ushqimor me veprim antioksidant dhe tonik 10 flakonë
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Guarana and Carnitine

Suplement ushqimor me veprim tonik dhe energjizant 10 flakonë
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë

ABC Farmaceutici Tonogen Plus

Suplement ushqimor që ndihmon në pasjen e një metabolizmi energjik normal 22 bustina
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

RVB Lab Hyaluro Smart TM Microbioma Calming Serum

Serum që forcon lëkurën dhe pakëson skuqjen 30 ml
4,790.00 L 3,832.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sebum Lotion

Tonik balancues dhe hidratues për lëkurën e yndyrshme 200 ml
4,200.00 L 2,730.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Daily Care Rebalancing Astrigent Toner

Tonik për lëkurën e yndyrshme, me tendencë akneike 200 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Black Diamond Proteum Serum Set

Set anti-age për çdo tip lëkure Blini serumin Proteum 30 ml dhe përfitoni falas Sublime Expert Eyes 15 ml
15,600.00 L 12,480.00 L -20%
Shtoje në shportë

The Ordinary The Bright Set

Set që rikthen shkëlqimin e lëkurës tuaj 50 ml, 30 ml, 30 ml, 240 ml
6,990.00 L
Shtoje në shportë

Caudalie Radiance Illuminator Essentials

Set për përkujdesjen ndaj trupit dhe syve 100 ml, 50 ml, 5 ml
4,000.00 L
Shtoje në shportë

Alta Care LTD Candi B Syrup

Suplement ushqimor me pappa reale dhe vitamina të grupit B 200 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-39%

IvyBears Boost Energy

Suplement ushqimor që shton energjinë dhe rrit përqëndrimin 60 arushë të përtypshëm
2,790.00 L 1,690.00 L -39%
Shtoje në shportë

Guam Britannia Collagen+

Suplement ushqimor që forcon flokët, thonjtë dhe lëkurën Kuti x 14 bustina
3,800.00 L
Shtoje në shportë

Guam FangoCrema Planktigyn Activity Day

Krem trupi, rimodelues dhe tonifikues 200 ml
4,360.00 L
Shtoje në shportë

Guam Fanghi D’alga Guam F.I.R

Baltë me efekt anti-celulit 500 g
6,370.00 L
Shtoje në shportë

Guam FangoGel Azione Caldo-Freddo

Trajtim kundër celulitit 300 ml
5,850.00 L
Shtoje në shportë