info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Natracare

Showing all 13 results

Natracare inco pads plus dry & light 100 % organic cotton

Peceta intime për inkontinencën urinare pambuk 100 % organik 16 peceta
800.00 L
Shtoje në shportë

Natracare inco pads slim dry & light 100 % organic cotton

Peceta intime të holla për inkontinencën urinare pambuk 100 % organik 20 peceta
750.00 L
Shtoje në shportë

Natracare maxi pads night time 100% organic cotton

Peceta intime për përdorim gjatë natës pambuk 100% organik 10 peceta
600.00 L
Shtoje në shportë

Natracare maxi pads regular 100 % organic cotton

Peceta intime normale pa ngjitje anash pambuk 100 % oganik 14 peceta
450.00 L
Shtoje në shportë

Natracare ultra pads super plus 100 % organic cotton

Peceta intime super plus pa ngjitje anash me pambuk 100% organik
650.00 L
Shtoje në shportë

Natracare ultra pads long 100 % organic cotton

Peceta intime të gjata me ngjitje anash me pambuk 100% organik 10 peceta
650.00 L
Shtoje në shportë

Natracare panty liners long wrapped 100 % organic cotton

Peceta intime të gjata pambuk 100% organik 16 peceta
450.00 L
Shtoje në shportë

Natracare ultra thin panty liners 100 % organic cotton

Natracare peceta intime shumë të holla pambuk 100 % organik 22 peceta
520.00 L
Shtoje në shportë

Natracare panty liners tanga 100% organic cotton

Peceta intime të holla për mbathje tanga pambuk 100 % organik 30 peceta
400.00 L
Shtoje në shportë

Natracare panty liners curved 100% organic cotton

Peceta intime për lëkurë sensitive me pambuk 100% organic 30 peceta
400.00 L
Shtoje në shportë

Natracare cotton tampons super 100% organic cotton – 20 tampons

Tamponë pambuku super 100 % organikë
400.00 L700.00 L
Përzgjidhni mundësi

Natracare cotton tampons super plus 100% organic cotton

Tamponë pambuku super plus 100 % organikë 20 tamponë
720.00 L
Shtoje në shportë

Natracare tampons regular 100% organic cotton

Tamponë pambuku 100 % organikë
400.00 L700.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso