info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 32 results

Ofertë!
-30%

Nuxe Super Serum Eyes (10) Concentrate

Super serum që korrigjon rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset poshtë syve 15 ml
6,900.00 L 4,830.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Multirepair Lips-Eye Contour Cream

Krem korrigjues për rudhat në zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
6,290.00 L 5,032.00 L -20%
Shtoje në shportë

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCC

Serum që pakëson qeset e krijuara në zonën poshtë syve 30 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

The Ordinary Multi-Peptide Eye Serum

Serum që pakëson rrathët e zinj, qeset e zeza dhe rrudhat në zonën rreth syve 15 ml
3,990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Eye Anti-Dark Circle Cream

Krem me veprim kundër rrathëve të zinj në zonën rreth syve 15 ml
2,270.00 L 1,816.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Xage Eye Contour Serum

Serum për rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset poshtë syve 15 ml
2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Serum

Serum-xhel multi-funksional për zonën rreth syve 15 ml
7,150.00 L 5,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris N Eye Cream

2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Retinol Reboot Hydra-Gel Eye Patches

Patch (ngjitëse) të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën rreth syve. Reduktojnë rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë syve. 2 ngjitëse
590.00 L 472.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Brightening Vit-C Hydra-Gel Eye Patches

Patch (ngjitëse) të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën rreth syve. Reduktojnë rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë syve. 2 ngjitëse
590.00 L 472.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Brightening Vit-C Hydra-Gel Eye Patches

Patch (ngjitëse) të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën rreth syve. Reduktojnë rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë syve. 30 palë/60 ngjitëse
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Retinol Reboot Hydra-Gel Eye Patches

Patch (ngjitëse) me retinol të formuluara posaçërisht për të luftuar shenjat e moshës në zonën e syve. Reduktojnë rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë tyre. 30 palë/60 ngjitëse
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Eye Contour Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt zbardhues, formuluar specifikisht për zonën rreth syve. 15 ml
4,950.00 L 3,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Neostrata Enlighten Brightening Eye Cream

Krem korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve. 15 g
6,500.00 L 4,550.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Eye Cream

Krem për trajtimin e rrudhave të imëta dhe atyre ekzistuese përreth zonës së syve. 15 g
4,460.00 L 3,568.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

ONAGRINE global expertise contour yeux & levres

Trajtim anti-rrudhë për zonën e syve dhe të buzëve 15 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

ONAGRINE Activ Detox Vitamine Enriched Eye Care

Xhel për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve 15 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Noreva Alpha KM Eye Contour Care Anti-Age

Krem për zonën rreth syve me efekt anti-rrudhë 15 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Guam Micro Biocellulaire Fluido Destressante Borse Occhi

Fluid hidratues & anti-rrudhë trajtues për qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve 30 ml
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beautygen Renew Eye and Lip

Krem për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
6,600.00 L
Shtoje në shportë