info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Korff Hydra Radiance Intensive Moisturizing Face Cream

Çmimi:4,480.00 L 3,808.00 L -15%

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Kombinimi i acidit hialuronik me kompleksin Hydroplus dhe ekstraktet e viola tricolour ushqejnë lëkurën deri në shtresat më të thella të saj.
Prania e pluhurit të diamantit i jep shkëlqim lëkurës.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj është më uniforme, më e hidratuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Aqua (Water), Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate , Butylene Glycol , Cetearyl Alcohol • Hydrogenated Polydecene, Dimethicone • Isodecyl Neopentanoate, Steareth-21, Cyclopentasiloxane, Passiflora incarnata Seed Oil, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Jojoba Esters, Sodium Hyaluronate, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Vigna aconitifolia Seed Extract, Polysilicone-11, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Tocopheryl Acetate, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydrolyzed Viola tricolor Extract, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Sodium Hydroxide, PEG-8, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Polyglycerin-3, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance).