info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

ginkgo biloba

Showing all 11 results

Denk Brain Active

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe përmirëson memorien Paketim x 30 tableta + 30 kapsula
3,472.80 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Selenogin Food Supplement

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe forcon memorien Kuti x 30 tableta
1,245.00 L
Shtoje në shportë

Esi GinkgoMax

Suplement me Ginkgo Biloba me një efekt pozitiv në sistemin nervor 30 tableta
930.00 L
Shtoje në shportë

Esi GinkgoMax Memory

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën 30 tableta
1,550.10 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Ginkgo & Ginseng

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në rritjen e përqëndrimit dhe performancës mendore 60 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Advanced Antioxidant Formula

Suplement ditor me vitamina dhe minerale me veti antioksiduese 60 kapsula
4,849.20 L 4,121.82 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Neuro-Nutrients

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor 30 tableta
3,694.80 L 3,140.58 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Anti-Redness Concentrated Serum

Serum për lëkurë të ndjeshme kuperoze 30ml
3,880.00 L 3,492.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Slow Age Eyes Cream

Krem anti - rrudhë për zonën e syve 15ml
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Neurozan Plus Brain Function

Integrator me vitamina, minerale, aminoacide dhe DHA, për performancë më të mirë mendore. Kuti x 56 tableta.
3,599.68 L 3,239.71 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Neurozan Brain Function

Integrator që rrit performancën mendore. Kuti x 30 tableta.
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë