info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

sytë

Showing 1–20 of 91 results

Neostrata Enlighten Brightening Eye Cream

Krem korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve. 15 g
6,200.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta. 15 g
4,160.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Intensive Eye Therapy

Krem intensiv me veprim anti-rrudhë për zonën rreth syve. 15 g
6,530.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Bionic Eye Cream Plus

Krem për trajtimin e rrathëve te zinj, qeseve të syve, rrudhave të imta dhe atyre ekzistuese përreth zonës së syve. 15 g
5,440.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Eye

Përkujdesje hidratuese për zonën rreth syve, me efekt dekongjestionant ,i pasur me vitamina të infuzuara dhe taurinë. 15ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Eye Contour Cream & Mask

Krem me efekt hidratues, formuluar për zonën e syve. Mund të përdoret edhe si maskë. 20ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Eyebrow Corrector Pencil

Laps i përshtatshëm për korrigjimin e formës dhe imperfeksioneve në zonën e vetullave. 1.19 g
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi

DR.Grandel Hydro Active Eye Contour Gel

Përkujdesje hidratuese për zonën rreth syve, me efekt dekongjestionant. 15ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Couvrance Mascara Haute Tolérance

Rimel i cili u jep formë dhe volum qerpikëve 7 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avène A-Oxitive Soin Contour des Yeux Lissant

Përkujdesje antioksiduese dhe rifreskuese për zonën e konturit të syrit 15 ml
4,700.00 L 3,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Soin Défatigant Regard

Hidratues për zonën delikate rreth syve. Për sy të ndjeshëm. 15 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Fluide Démaquillant 3 en 1

Qumësht pastrues me teksturë fluide, i cili largon tualetin nga fytyra, sytë dhe buzët. 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène DermAbsolu Yeux Soin Regard Jeunesse

Përkujdesje hidratuese për zonën e syve me efekt dekongjestionues dhe rivitalizues. 15 ml
5,300.00 L 4,240.00 L -20%
Shtoje në shportë

Buona Dacriovis Gocce

Kolir me ekstrakte bimësh për të qetësuar irritimin e syve 10 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët. 100 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Micellar Water

Ujë micelar pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët. 400 ml
2,179.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Anti-Ageing Eye Contour Cream Gel

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 15 ml
3,571.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base E – Eye and Lip Contour Emulsion

Emulsion delikat i formuluar posaçërisht për konturin e syve dhe buzëve. 40 ml
3,519.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Extreme Jeunesse Contour des Yeux

Krem anti-rrudhë për zonën e syve 15 ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE global expertise contour yeux & levres

Trajtim anti-rrudhë për zonën e syve dhe të buzëve 15 ml
4,200.00 L
Shtoje në shportë