[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Korff

Showing 1–20 of 87 results

Ofertë!
-20%

Korff White Silk Face Exfoliating Pads

Disketa me veprim eksfoliues dhe depigmentues. 50 disketa
4,660.00 L 3,728.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Essential Micropeeling Mask

Përkujdesje eksfoliuese në trajtë maske, e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurës. 50 g
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Hydra Energy C Face Cream

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me vitaminë C dhe kompleks hidratues të fuqishëm, për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 50 ml
5,460.00 L 4,368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Hydra Energy C Sorbet Face Cream

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me vitaminë C dhe kompleks hidratues të fuqishëm, për lëkurë normale dhe mikse. 50 ml
5,460.00 L 4,368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff White Silk Face Localized Gel

Xhel trajtues me veprim lokal, specifik për njollat e errëta të krijuara në lëkurë. 15 ml
3,860.00 L 3,088.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Kit Sopracciglia

Set rimel për vetullat + laps për vetullat dhuratë. 4 ml
2,520.00 L 2,016.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cleansing Regenerating Essence Treatment

Tonik me efekt rigjenerues. 200 ml
2,660.00 L 2,128.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret BB Mousse Face Protection 01 SPF 30

Teksturë kremoze me efekt mbrojtës kundër rrezatimit diellor dhe pigment natyral. 50 ml
3,640.00 L 2,184.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Eye Pencil 02

Laps për sytë i pajisur me sfungjer sfumues. 1.05 g
1,820.00 L 1,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Fluid Fondation Lifting Effect

Fondotintë fluide me efekt lifting. 30 ml
3,056.00 L4,368.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff White Silk – Protocollo Antimacchie Completo

Set trajtues i njollave të errëta në lëkurë. 50 ml, 15 ml, 50 disketa
7,000.00 L 5,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cleansing Biphasic Makeup Remover

Pastrues bifazik i tualetit. I përshtatshëm për fytyrë, buzë dhe sy. 150 ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff White Silk Anti-Spot Intensive Treatment

Serum me efekt depigmentues. 30 ml
5,320.00 L 4,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff All In One Milk/Oil Cleanser, Makeup Remover and Toner

Qumësht pastrues i cili largon tualetin dhe luan rolin e tonikut. 200 ml
2,660.00 L 2,128.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Waterproof Mascara

Rimel kundër ujit. 9 ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Biorevitalizing HA

Serum me Acid Hialuronik 2 % me veti anti-moshë 30 ml
11,270.00 L 9,016.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Purifying NC-DG

Serum me niacinamide për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 30 ml
5,810.00 L 4,648.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Depigmenting AA-PE

Serum me kundër njollave me veti anti-rrudhë 30 ml
9,100.00 L 7,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret Face Fluid with microencapsulated pigments

Fluid me ngjyrë për fytyrën me mbrojtje të lartë nga dielli SPF 50+
4,070.00 L 2,442.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

KORFF SUN SECRET AIR STICK SPF 50+

Stik mbrojtës ndaj diellit me SPF 50 +. 25 ml
3,490.00 L 2,094.00 L -40%
Shtoje në shportë