[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

kundër qeseve poshtë syve

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-20%

Youth Lab Brightening Vit-C Hydra-Gel Eye Patches

Patch (ngjitëse) të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën rreth syve. Reduktojnë rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë syve. 2 ngjitëse
590.00 L 472.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Brightening Vit-C Hydra-Gel Eye Patches

Patch (ngjitëse) të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën rreth syve. Reduktojnë rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë syve. 30 palë/60 ngjitëse
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Eye Anti-Puffiness Gel

Xhel hidratues për qeskat poshtë syve për lëkurë të ndjeshme. 15 ml
2,080.00 L 1,768.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Twistshake 5-Pack Refillable Squeeze Bags 5 x 220 ml

Qese disa përdorimshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave Paketim x 5 qese
2,650.00 L 1,590.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Eye Cream

Krem për trajtimin e rrudhave të imëta dhe atyre ekzistuese përreth zonës së syve. 15 g
4,460.00 L 3,568.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Skin Active Intensive Eye Therapy

Krem intensiv me veprim anti-rrudhë për zonën rreth syve. 15 g
9,200.00 L 7,360.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Eye Contour Cream & Mask

Krem me efekt hidratues, formuluar për zonën e syve. Mund të përdoret edhe si maskë. 20ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

ONAGRINE global expertise contour yeux & levres

Trajtim anti-rrudhë për zonën e syve dhe të buzëve 15 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

ONAGRINE Activ Detox Vitamine Enriched Eye Care

Xhel për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve 15 ml
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Gel baume yeux multi-correction

Xhel-balsam për sytë me efekt anti-moshë 15 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Alpha KM Eye Contour Care Anti-Age

Krem për zonën rreth syve me efekt anti-rrudhë 15 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Guam Micro Biocellulaire Fluido Destressante Borse Occhi

Fluid hidratues & anti-rrudhë trajtues për qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve 30 ml
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Dermallergo Eye

Hidratues intensiv, qetësues & riparues kundër qeskave në zonën e syve 20 ml
3,070.00 L 2,456.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Eye & Lip

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
6,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Eye Performance 3D

Serum anti-rrudhë për zonën e syve 15 ml
9,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Aqua Eye Contour Cream

Krem hidratues për zonën rreth syve 15ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Teoxane RII Eyes Contour wrinkles

Krem delikat për sytë anti-rrudhë kundër rrathëve dhe qeskave në zonën rreth syve 15ml
9,100.00 L 8,190.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Perfect Balance Eye Contour Cream

Krem ribalancues për zonën rreth syve 15ml
6,300.00 L 5,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Slow Age Eyes Cream

Krem anti - rrudhë për zonën e syve 15ml
3,790.00 L 3,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Homme Hydra Mag C Anti-Fatigue Hydrating Care

Hidratues për meshkuj për aplikim në fytyrë dhe në zonën rreth syve 50ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë