info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Supreme Normal to Combination Skin

Çmimi:5,300.00 L 4,505.00 L -15%

Krem anti-rrudhë për lëkurë normale mikse
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Krem antirrudhë që ofron një efekt lifting që zgjat në kohë.
Kombinimi i rhamnozës me adenozinën dhe kafeinën nxisin rigjenerimin e shtresës së lëkurës.
Përmban ujë termal Vichy, i njohur për vetitë e tij hidratuese, antioksiduese dhe qetësuese.
Lëkura bëhet më e tendosur, më e tonifikuar dhe më me shkëlqim.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Formulim hipoalergjik dhe pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes
dhe/ose në darkë në të gjithë fytyrën.

Përbërësit

AQUA / WATER – GLYCERIN
– DIMETHICONE –
RHAMNOSE – ISOHEXADECANE
– ALCOHOL DENAT. –
PROPANEDIOL – I
SOPROPYL ISOSTEARATE –
VINYL DIMETHICONE/
METHICONE SILSESQUIOXANE
CROSSPOLYMER – CETYL
ALCOHOL – DIMETHICONE
/VINYL DIMETHICONE
CROSSPOLYMER – BEHENYL
ALCOHOL – NYLON-12 – PEG-
100 STEARATE – CI 77163 /
BISMUTH OXYCHLORIDE –
CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE
– STEARIC ACID – STEARYL
ALCOHOL – ARACHIDYL
ALCOHOL – CETEARYL ALCOHOL
– CETEARYL GLUCOSIDE –
CAFFEINE – NEOHESPERIDIN DIHYDROCHALCONE – PALMITIC ACID – PHENOXYETHANOL – ADENOSINE – AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE – DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE – DISODIUM EDTA – CAPRYLYL GLYCOL – CITRIC ACID – SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE – ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER – ETHYLHEXYL HYDROXYSTEARATE – POLYSORBATE 80 – PARFUM / FRAGRANCE