info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Ideal Soleil Velvety Cream SPF 50+

Çmimi:2,900.00 L 2,465.00 L -15%

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë normale në të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Spf

Përshkrimi

Krem i cili në sajë të përmbajtjes së kompleksit Mexoryl, ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor.
Ka një teksturë të lehtë, që e bën lehtësisht të absorbueshëm nga lëkura.
Përmban acidin hialuronik, i cili ushqen lëkurën.
I pasur me ujin termal Vichy, që zbut lëkurën dhe qetëson irritimet.
Rezistent ndaj ujit.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet 30 minuta para ekspozimit në diell.
Mund të riaplikohet disa herë gjatë ditës, në varësi të ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua/Water, Glycerin, Diisopropyl Sebacate, Ethylhexyl Salicylate, Bytl Mehoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Alcohol Denat., Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, octocrylene, Titanium Dioxide [nano]/Titanium Dioxide, Aluminium Starc Octenylsuccinate, Drometrizole Trisiloxane, Diethylhyexyl Butamido Triazone, stearic Acid, Triethanolamine, Potassium cetyl Phosphate, Parfum/Fragrance, synthetic Wax, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate crosspolymer, Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Terephtalylidène Dicamphor Sulfonic Acid, Titanium dioxide, Tocopherol, Xanthan Gum