[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

i thjeshtë

Showing 1–20 of 86 results

Bio Balance Aknsun Mattifying Face Aqua Fusion SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+, i përshtatshëm për lëkurë të yndrshme me tendencë akneike. 40 ml
2,210.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Lait Hydratant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+. Për fytyrën dhe trupin. 200 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Crème Minérale SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me filtra mineralë. Për fytyrën dhe trupin. 100 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Sun Melting Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë normale dhe të thatë. 50 ml
1,950.00 L 1,657.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Sun Fluid Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj diellit faktor 50+. 125 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Protective Milk SPF 50

Qumësht mbrojtës për fytyrën dhe trupin me faktor mbrojtës 50. 200 ml
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics High Protection Sun Care SPF 50

Krem mbrojtës për fytyrën me SPF 50 për të gjithë tipet e lëkurës. 75 ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Sun Shield SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse kundër diellit me faktor mbrojtës 30. 150 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Suncare Sensitive Fluid SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit në trajtë fluide. 100 ml
5,990.00 L 4,792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Suncare Sensitive SPF 30

Emulsion me faktor mbrojtës 30 për trupin dhe fytyrën. 150 ml
3,710.00 L 2,968.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (dry and normal skin)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë normale dhe të thatë.
3,354.00 L 2,347.80 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (skin with vascular problems)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë me rosacea. 50 ml
3,499.00 L 2,449.30 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (oily and mixed skin)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë mikse dhe e yndyrshme .
3,354.00 L 2,347.80 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Fluide Matifiant SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me efekt matifikues, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Crème Hydratante SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse dhe hidratuese ndaj diellit për lëkurë sensitive. 50 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Crème Teintée SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me pigment, për lëkurë sensitive. 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris A Medic Protection SPF 100+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 100+, për lëkurë sensitive dhe alergjike, për fëmijë dhe të rritur. Për fytyrën dhe trupin. 75 ml
3,588.00 L 2,870.40 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Suncare Tinted Cream SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me pigment natyral. 50 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Froika Suncare Cream SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse kundër rrezatimit diellor, specifike për lëkurë të thatë. 50 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR CC Cream Light SPF 30

Krem korrigjues, unifikues i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj rosacea. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë