info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Regenerating Night Cream

Çmimi:4,400.00 L 3,740.00 L -15%

Krem rigjenerues nate për lëkurë normale & të thatë

50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Ky krem i pasur dhe i mëndafshtë është i formuluar për të vepruar gjatë natës, kohë kur lëkura rigjeneron veten e saj. Përmban CM-Glucan dhe peptide Bio-Nymph, për të përmirësuar sintezën e kolagjenit dhe rinimin e lëkurës duke ndihmuar në nxitjen e riparimit të ADN. Në mëngjes lëkura ndihet e mbushur, e forcuar dhe e rigjeneruar me hidratim. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Çdo mbrëmje, pas pastrimit të fytyrës dhe qafës, masazho lehtë mbi lëkurë me veprime rrethore deri sa produkti të thithet nga lëkura. Mënjano zonën rreth syve. Për të maksimizuar rezultatet, apliko me pas Revitalizing Eye Contour Cream.

Përbërësit

CM-Glucan, Peptide BioNymph, Panthenol, Vitamin C, Ekstrakt Caji i Bardhë.