info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

skincode

Showing 1–20 of 36 results

Ofertë!
-20%

Skincode Prestige Skin Renaissance Ampoule Treatment

Trajtim anti-rrudhë, rigjenerues për lëkurën 2 flakonë x 15 ml
23,500.00 L 18,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Prestige Supreme Perfection Cashmere Cream

Formulim unik për një lëkurë gjithmonë rinore 50 ml
21,500.00 L 17,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Extreme Moisture Mask

Maskë hidratuese për fytyrën 50 ml
6,950.00 L 5,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Cleansing Milk

Qumësht pastrues me efekt hidratues dhe antirrudhë, formuluar specifikisht për lëkurë normale dhe të thatë. 200 ml
3,180.00 L 2,544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Digital Detox Day Cream SPF 15

Krem hidratues dhe detoksifikues me faktor mbrojtës 15 50 ml
5,950.00 L 4,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Night Refine & Repair

Krem rigjenerues nate për çdo lloj lëkure. 50 ml
10,500.00 L 8,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Revitalizing Toner

Tonik pastrues dhe hidratues për të gjitha llojet e lëkurës. 200 ml
3,180.00 L 2,544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials 24h Vitalizing Lift Serum-in-oil

Serum hidratues dhe anti-rrudhë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. 28 ml
5,980.00 L 4,784.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Pore Refining Mask

Maskë me argjilë me veprim pastrues, e përshtatshme për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 75 ml
4,580.00 L 3,664.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials 3-In-1 Gentle Cleanser

Qumësht pastrues dhe hidratues për lëkurë normale, të thatë dhe të ndjeshme. 200 ml
2,850.00 L 2,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Overnight Mask

Maskë me efekt zbardhues, ushqyes dhe antioksidues, e përshtatshme për përdorim gjatë natës. 50 ml
5,480.00 L 4,384.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, formuluar specifikisht për zonën rreth syve. 15 ml
7,150.00 L 5,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Eye Contour Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt zbardhues, formuluar specifikisht për zonën rreth syve. 15 ml
4,950.00 L 3,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials S.O.S Oil Control Balancing Serum

Serum hidratues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike, me efekt balancues të sebumit. 30 ml
4,780.00 L 3,824.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Total Clarity Serum

Serum kundër njollave të errëta, me efekt zbardhues, anti-rrudhë, hidratues dhe mbrojtës. 30 ml
5,700.00 L 4,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials 24h Intensive Moisturizing Lip Balm

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe për buzët. 10 ml
1,100.00 L 880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Protect & Perfect Tinted Moisturizer SPF 15

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe anti-rrudhë. Pigment i lehtë natyral. 30 ml
6,350.00 L 5,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

Skincode Exclusive Cellular Firming & Lifting Neck Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, formuluar specifikisht për zonën e qafës. 50 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Day Cream SPF 15

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës ndaj diellit për të gjitha tipet e lëkurës. 50 ml
8,250.00 L 6,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials S.O.S Oil Control Clarifying Wash

Përkujdesje pastruese delikate, formuluar për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 125 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping