info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Revitalizing Eye Contour Cream

Çmimi:33.21 28.23 -15%

Krem për zonën rreth syve për të gjithë tipet e lëkurës

15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Krem i mëndafshtë që ofron kujdes për të gjithë zonën rreth syve.

Ushqen, riparon dhe rigjallëron lëkurën delikate rreth syve. Është i formuluar për të zbehur rrathët e errët dhe zvogëluar enjtjen poshtë syve, duke lënë pas një kontur të qëndrueshëm, të freskët dhe rinor.

Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes dhe në darkë, apliko lehtë mbi lëkurën delikate rreth syve.

Përbërësit kryesorë aktivë

CM-Glucan, kafeinë, ekstrakte nga fara e gështenjës se egër, përzierje botanike zbardhuese.