info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Fortifying Toning Lotion

Çmimi:2,530.00 L 2,150.50 L -15%

Locion tonik për të gjithë tipet e lëkurës

200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Ky locion fortifikues, ka veprim të dyfishtë, butësisht pastron lëkurën nga make-up i mbetur dhe papastërtitë e imta dhe përgatit lëkurën për produktet e tjera. Përmban acid laktik për të eksfoliuar butësisht lëkurën, gjalpë shea për zbutje dhe qetësim dhe acid hialuronik për mbushje, elasticitet dhe tonifikim. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes dhe në darkë, apliko me pambuk mbi fytyrë dhe qafë. Shmang zonen rreth syve. Vepro më pas me trajtimin e përshtatshëm Skincode.

Përbërësit

CM-Glucan, Gjalp Shea, Acid Laktik, Acid Hilauronik.