info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 109 results

Sale!
-50%

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
L1,575.00L3,150.00
Select options

Derma-E Baby Natural Mineral Sunscreen SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurën e ndjeshme të bebeve SPF 30 113 g
L2,700.00
Add to cart

Derma-E Natural Mineral Sunscreen Spf 30

Krem mbrojtës dielli për fytyrë me spf 30+ për lëkura të ndjeshme 113 g
L2,700.00
Add to cart

Derma-E Vitamin E Fragrance-Free Therapeutic Shea Body Lotion

Locion trupi hidratues me vitaminë E pa parfum për lëkura delikate 227 g
L1,860.00
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Oxygenant Night Cream

Krem intensiv oksigjenues nate 50ml
L4,212.00 L3,370.00 -19%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Anti-Redness Concentrated Serum

Serum për lëkurë të ndjeshme kuperoze 30ml
L3,880.00 L3,298.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Anti-Redness Day Cream SPF 20

Krem dite me SPF 20 për lëkurë të ndjeshme kuperoze 50ml
L3,880.00 L3,298.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Cleansing Micellar Make-Up Removing Gel

Xhel micelar pastrues për fytyrën 200ml
L3,080.00 L2,618.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Cure Make Up Creamy Eyeshadow

Make up kremoz per zonën e syve
L3,080.00 L2,618.00 -15%
Select options
Sale!
-15%

Korff Cure Make Up High Definition Mascara

Rimel për qerpikë më të gjatë me volum 9ml
L3,050.00 L2,592.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Cure Make Up Matt Lipstick

Buzëkuq Mat 1.3 g
L2,990.00 L2,541.50 -15%
Select options
Sale!
-15%

Korff Cure Make Up Moisturizing Lip Primer and Scrub

Primer hidratues dhe skrub për buzët
L2,280.00 L1,938.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Cure Make Up Smoothing Base

Bazë për make-up-in 30ml
L3,780.00 L3,213.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness

Bazë për make-up-in për lëkurë kuperoze 30ml
L4,480.00 L3,808.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Spot

Bazë për make-up-in kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
L4,480.00 L3,808.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Cure Make Up Uniforming Concealer

Korrektor për parregullsitë e lëkurës
L2,390.00 L2,031.50 -15%
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Hydrating Cream SPF 50+

Krem hidratues me mbrotje maksimale ndaj diellit 50ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Non Parfumed Dry Touch Gel Cream SPF 50+

Xhel krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ 50 ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Soothing Protecting Hydrating Fluide400 ml

Emulsion zbutës ushqyes dhe mbrojtës për lëkurë të thatë të ndjeshme 400ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+

Xhel krem larës për fytyrën dhe trupin, për lëkurë të thatë dhe atopike. I përshtatshëm për çdo moshë.
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic R eyes

Trajtim intensiv kundër rrudhave në zonën rreth syve 15ml
L5,200.00 L4,420.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Rosaliac Localised Anti-Redness Intensive Care

Fluid për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze 40 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Serozinc Cleansing and Soothing Solution

Solucion pastrues dhe zbutës për lëkurë të yndyrshme 150ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

Larës dhe heqës i make-up-it për lëkurë sensitive normale në të thatë
L1,700.00L2,550.00
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Dermo-Cleanser

Emulsion pastrues për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme 200ml
L2,605.00 L2,214.25 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Cream

Trajtim hidratues qetësues dhe mbrojtës për  bebe & të rritur me lëkurë tepër të ndjeshme 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Fluid

Krem-pudër për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye

Hidratues intensiv, qetësues & kundër qeskave në zonën e syve 20 ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Demaq Eyes Double Care

Solucion pastrues i make-up-it për zonën e syve dhe qerpikët 100ml
L2,260.00 L1,921.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Diopticerne Dark Circle Correction Brightening Fluid

Fluid korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve. 15ml
L2,990.00 L2,541.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac DioptiGel Anti-Puffiness for Under Eyes

Xhel që vepron kundër qeseve të formuara poshtë syve. 15ml
L2,990.00 L2,541.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Homme Eye Contour

Xhel krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L3,810.00 L3,238.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Lift Integral Eye Serum

Serum për zonën rreth syve anti-rrudhë, kundër qeskave dhe rrathëve të zinj. 15ml
L6,300.00 L5,355.00 -15%
Add to cart

Mustela 123 Vitamin Barrier Cream

Mustela krem për përkujdesje të lëkurës së të ndenjurave të bebes
L850.00
Add to cart

Mustela Cradle Cap Cream

Mustela krem zbutës dhe qetësues i krustave të qumështit tek bebet. 40ml.
L1,500.00
Add to cart

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Mustela gel larës shkumues dhe pastrues për bebe dhe fëmijë. Flakon-pompë. 500ml.
L1,900.00
Add to cart

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Xhel pastrues shkumues për flokët dhe trupin për bebe dhe fëmijë 200ml
L1,190.00
Add to cart

Mustela Hydra Bebe Facial cream

Mustela krem hidratues për fytyrën që nga dita e parë e lindjes 40 ml
L1,100.00
Add to cart

Mustela Hydra Bebe Lait Corps

Mustela qumësht trupi hidratues për lëkurën e bebes dhe të fëmijës. 300ml.
L1,900.00
Add to cart

Mustela Stelatopia dry skin emollient cream

Stelatopia krem zbutës për lëkura atopike. Për fytyrën dhe trupin. 200 ml.
L2,800.00
Add to cart

Mustela Stelatria Recovery cream

Krem riparues dhe qetësues për lëkurë të irrituar, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë. 40 ml.
L1,750.00
Add to cart

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 40 ml.
L2,500.00
Add to cart

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Qumësht kremoz për mbrojtje nga dielli, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë. 100ml.
L2,800.00
Add to cart

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. Flakon-pompë. 200ml.
L3,500.00
Add to cart

Natracare cotton tampons regular 100% organic cotton

Tamponë pambuku 100 % organikë 10 tamponë
L400.00L700.00
Select options

Natracare cotton tampons super 100% organic cotton

Tamponë pambuku super 100 % organikë
L400.00L700.00
Select options

Natracare cotton tampons super plus 100% organic cotton

Tamponë pambuku super plus 100 % organikë 20 tamponë
L720.00
Add to cart