info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 403 results

Ofertë!
-20%

Froika Retisome Cream

Krem hidratues, riparues dhe anti-rrudhë me 0.1% retinol 30 ml
3,640.00 L 2,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Hyaluronic Peeling Cream

Krem me veprim peeling-u mekanik 75 ml
2,080.00 L 1,664.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Sleep & Peel 4.5

Krem nate me veprim të lehtë peeling 40 ml
5,780.00 L 5,202.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Re-Sleep Night Serum Promotional Price

Trajtim anti-rrudhë dhe eksfoljues gjatë natës 30 ml
4,990.00 L 3,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris M Maternity Tocoreduct Forte

Balsam që pakëson strijat dhe shenjat në lëkurë pas lindjes 75 ml
3,090.00 L 2,472.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum GF Vital-Age Cream Normal/combination Skin

Krem hidratues dhe ushqyes për lëkurë të mikse në të yndyrshme 50 ml
12,610.00 L 10,088.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Concealer Stick

Stik korrigjues i akneve dhe pucrrave
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Cicavent

Xhel-krem i formuluar specifikisht për lëkurën akneike 40 ml
4,640.00 L 3,712.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Night Renewal Cream

Trajtim nate kundër akneve 40 ml
4,290.00 L 3,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Active Cremigel

Xhel-krem për trajtimin e akneve 40 ml
4,290.00 L 3,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dr.Grandel Vitamin Infusion 5 Beauty Must Have Set

Një përzjerje vitaminash për një lëkurë të butë, të freskët dhe të hidratuar Cmim promocional
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini “You are unique” Set

Set hidratues dhe anti-rrudhë për çdo tip lëkure Cmim promocional 50 ml, 50 ml
16,000.00 L 12,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Black Diamond Skin Complex Advanced Set

Set që i ofron butësi, hidratim dhe shkëlqim një lëkure normale në të thatë. Blini ampulat MartiDerm Black Diamond Skin Complex Advanced dhe merrni falas 2 Martiderm Black Diamond Epigence 145 Day Cream 5ml dhe 2 Martiderm Black Diamond Epigence 145 Night Cream 5ml
16,500.00 L 13,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Retinol Reboot Value Set

Set me veprim anti-age për çdo lloj lëkure 50 ml, 2 maska, 1 copë
7,040.00 L 5,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Peptides Reload Value Set

Set me veprim anti-rrudhë, për çdo tip lëkure 50 ml, 2 maska, 1 copë
5,490.00 L 4,392.00 L -20%
Shtoje në shportë

Fitobios Propausa Intimate Gel

Xhel kundër tharjes në zonën initme 30 ml
1,870.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Hidraven Soap Free Foamy Cream

Krem larës për përdorim të përditshëm 300 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nesti Dante Sapone Philosophia Collagen

Sapun natyral me aromë 250 g
490.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Factor G Renew Rejuvenating Serum

Serum me efekt hidratues, tonifikues dhe anti-rrudhë për fytyrën 30 ml
5,700.00 L 5,130.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Factor G Renew Rejuvenating Cream

Krem hidratues, ushqyes dhe anti-rrudhë 50 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë