info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Daily Defence & Recovery Veil SPF 30

Çmimi:5,350.00 L 4,547.50 L -15%

Krem hidratues & mbrojtës ndaj diellit për të gjithë tipet e lëkurës

50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Krem hidratues, matifikues i lehtë, i formuluar me Kompleksin Ozon Mbrojtës, mbron lëkurën nga efektet dëmtuese të rrezatimit UV, ndotjes dhe radikaleve të lira duke vepruar si një vello mbrojtëse, ndërkohë hidraton lëkurën përgjatë gjithë ditës. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes, apliko mbi fytyrë të pastër dhe qafë. Nëse planifikon të ekspozohesh për kohë të gjatë në diell, mbaje kremin me vete dhe ri-aplikoje rregullisht.

Përbërësit

CM-Glucan, Kompleks Ozon Mbrojtës, Teflosë, Ekstrakt nga Alga të Verdha Deti, Qeliza staminale nga Kopër Deti,  Filtra mineral UV (Oksid Zinku & Dioksid Titani).