info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

spf 30

Showing 1–20 of 49 results

Neostrata Skin Active Matrix Support SPF 30

Krem dite anti-rrudhë & mbrojtës ndaj rrezeve të diellit UVA/UVB me SPF 30. 50 g
6,530.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,460.00 L 2,422.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 2,422.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 2,555.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Crème Apaisante SPF 30

Trajtim hidratues dhe mbrojtës për lëkurë me tendencë skuqjeje (rosacea) 40ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Soin Unifiant SPF 30

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe trajtuese për lëkurë me tendencë rosacea. Pigment natyral. 40 ml
3,150.00 L 2,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Hydrance BB-Riche Crème Hydratante Teintée SPF 30

Krem hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues për lëkurë normale dhe të thatë. 40ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Hydrance BB-Légère Emulsion Hydratante Teintée SPF 30

Emulsion hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues. Formuluar për lëkurë normale në mikse. 40 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Avène Fluide SPF 30+

Përkujdesje hidratuese dhe matifikuese me faktor të lartë mbrojtës për lëkurë normale dhe mikse. 50 ml
2,800.00 L 1,680.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Avène Stick Lèvres SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse ndaj rrezatimit diellor, specifike për zonën e buzëve. 3g
1,200.00 L 720.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Avène Brume Satineé SPF 30+

Spraj me faktor të lartë mbrojtës , formuluar për trupin dhe fytyrën. Rezistent ndaj ujit. 150 ml
3,500.00 L 2,100.00 L -40%
Shtoje në shportë

Erba Vita Sun SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit SPF 30 për trupin dhe fytyrën 100 ml
2,250.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Sun Protection Cream SPF 50

Krem mbrojtës ndaj diellit me faktor të lartë mbrojtës 50 ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Radiance Daily Cream SPF 30

Krem korrigjues për njollat e errta me faktor mbrojtës 30 50 ml
9,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Hydrabio Eau de Soin Brume Hydratante SPF 30

Përkujdesje hidratuese dhe mbrojtëse nga rrezatimi i dëmshëm, në formë spraj. 50ml
3,240.00 L 2,916.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 Soin Hydratant Lissant Booster d’eclat

Përkujdesje hidratuese dhe mbrojtëse nga rrezatimi i dëmshëm, për lëkurë të dehidratuar 40ml
3,800.00 L 3,420.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm AKN Mat Fluide Matifiant SPF30+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. Formuluar për lëkurë që ka tendencë të skuqet shpejt. 40ml
3,833.00 L 3,066.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Huile Bronzante SPF 30 +Apres-soleil FREE

Vaj nxirës me mbrojtje të mesme për fytyrë dhe trup + qumësht freskues pas diellit FALAS 150 ml + 100 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 30 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të mesme për fytyrë dhe trup 150 ml
3,600.00 L 2,160.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Nuxe Sun Crème Delicieuse Visage spf 30

Krem me faktor të mesëm mbrojtës për fytyrën me efekt anti-moshë 50 ml
2,700.00 L 1,620.00 L -40%
Shtoje në shportë