info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

e yndyrshme/akneike

Showing 1–20 of 160 results

Ofertë!
-10%

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Fluid

Formulim që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës 50 ml
9,170.00 L 8,253.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Age-Purify Clean Smoothing Purifying Cleansing Gel

Xhel larës me veti anti-age 150 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë

Uriage Eau Micellaire Thermale Peaux Mixtes À Grasses

Ujë mishelar pastrues për lëkurën mikse dhe të yndyrshme 250 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Pâte-Soin Local

Trajtim i lokalizuar me veprim purifikues në lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 15 g
1,590.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac 3-Regul Soin Global

Krem trajtues i përditshme që redukton imperfeksionet, aknet dhe pikat e zeza, duke përmirësuar teksturën e lëkurës. 40 ml
2,150.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Sérum Peau Neuve

Përkujdesje e koncentruar në trajtë serumi që redukton imperfeksionet dhe përmirëson teksturën e lëkurës. 40 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Huile Purifiante

Përkujdesje pastruese në trajtë vaji për fytyrën dhe sytë. 100 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Hydra Soin Restructurant

Përkujdesje hidratuese dhe ristrukturuese, formuluar për lëkurën e yndyrshme, të tharë gjatë trajtimeve të ndryshme. 40 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Fluide SPF 50+

Përkujdesje matifikuese dhe mbrojtëse, formuluar specifikisht për lëkurën mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Gel Nettoyant

Përkujdesje pastruese për lëkurë të yndyrshme dhe me imperfeksione 500 ml
1,730.00 L2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Frezyderm Ac-Norm Medelike Effect Type 2

Krem i specializuar, i cili përdoret si alternativë e trajtimeve mjekësore për aknet e moderuara. 50 ml
3,300.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Ac-Norm Medelike Effect Type 1

Krem i specializuar, i cili përdoret si alternativë e trajtimeve mjekësore për formën e lehtë të akneve. 50 ml
3,180.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Ac-Norm Active Foam Plus

Shkumë pastruese për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
2,140.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Ac-Norm Active Cleanser

Përkujdesje pastruese, formuluar specifikisht për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,140.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem AC Masque Purifiant

Maskë pastruese për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem AC Gel Nettoyant Purifiant

Xhel pastrues për lëkurë mikse në të yndyrshme 500 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë

Topicrem AC Mon Rituel Peau Nette

Set përkujdesjeje për lëkurën akneike 40 ml + 75 ml
2,190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Sebologie Duo

Trajtim specifik për persona me lëkurë të yndyrshme dhe akne
3,690.00 L 2,767.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Masque Argile Purifiant

Maskë pastruese e formuluar me argjilë, specifike për lëkurën mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
1,680.00 L 1,260.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Pore Refining Mask

Maskë me argjilë me veprim pastrues, e përshtatshme për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 75 ml
4,070.00 L 3,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso