[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

emulsion

Showing 1–20 of 30 results

Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini For Men Powerage Energising Anti-Age Emulsion

Emulsion me efekt anti-rrudhë specifik për meshkujt. 50 ml
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

BioNike Proxera Body Emulsion

Emulsion për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës së thatë me tendencë kserotike. 400 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Pollution Defense Emulsion

Emulsion me efekt hidratues dhe veprim efektiv kundër ndotjes. 50 ml
7,600.00 L 6,840.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Urban Shield SPF 50

Emulsion me faktor mbrojtës SPF 50 kundër rrezatimit të dëmshëm dhe ndotjes urbane. 30 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Skin Youth Formula

Formulim në trajtë emulsioni për një lëkurë më të re. 50 ml
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Janssen Cosmetics Sun Shield SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse kundër diellit me faktor mbrojtës 30. 150 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico External Complex

Emulsion me efekt anti-rrudhë. 50 ml
5,020.00 L 4,016.00 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Calamine Lotion

Emulsion me efekt hidratues dhe qetësues me efekt kundër kruajtjeve. 125 ml
1,750.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Comedomed SOS Boutons

Emulsion trajtues me veprim lokal. Formuluar për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 15 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Hydra Milk

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe të ndjeshme të foshnjës. 200 ml
1,615.00 L 1,292.00 L -20%
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Spray Body Emulsion SPF 50+

Emulsion në formë spray me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Hydrance BB-Riche Crème Hydratante Teintée SPF 30

Krem hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues për lëkurë normale dhe të thatë. 40ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë

Erba Vita Emulsione Doposole

Emulsion me veti qetësuese dhe freskuese, që përdoret pas ekspozimit në diell 200 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base L – Light Emulsion

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurë normale & mikse. 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base E – Eye and Lip Contour Emulsion

Emulsion delikat i formuluar posaçërisht për konturin e syve dhe buzëve. 40 ml
3,519.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base O – Oil-free Emulsion

Emulsion i freskët, jovajor, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndryshme. 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base R – Rich Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të thatë & shumë të thatë . 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante Revelatrice de Beaute

Hidratues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike 50 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! polysianes fluid
-30%

Polysianes Fluide embelliseur de teint SPF 30

Fluid me ngjyrë, me efekt të lartë mbrojtës ndaj diellit & anti-age 40 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Water Touch Crema Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë