info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 37 results

Toskani Purifying Cream

Emulsion me veti pastruese kundër akneve 100 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Talc Liquide

Formulim në trajtë emulsioni që në kontakt me lëkurën transformohet në pudër. Mbron dhe qetëson lëkurën, duke thithur lagështinë e tepërt. 100ml
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante Revelatrice de Beaute

Hidratues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike 50 ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Comfort Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 2,568.00 L -20%
Shtoje në shportë

Rilastil Summer Set

Sun System Comfort Matt SPF 50+ +Daily Care Cleansing gel FALAS 40 ml+ 100 ml
3,210.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Alpha KM day emulsion corrective anti-wrinkle care

Emulsion korrektues i rrudhave për lëkurë normale dhe mikse 40 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Micro Biocellulaire Fluido Destressante Borse Occhi

Fluid hidratues & anti-rrudhë trajtues për qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve 30 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Oxygen Moisturizer

Emulsion hidratues me bazë oksigjeni 30 ml
5,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Kit Baby Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS
3,430.00 L 3,087.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml
3,430.00 L 2,744.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme 200 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil MD AK Repair 100+ Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për zona specifike 50ml
3,630.00 L 3,267.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Baby Fluid Comfort SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra fizikë për bebe me lëkurë atopike 50 ml
2,470.00 L 2,223.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë tepër të ndjeshme 100 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Color Comfort Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Comfort Fluid SPF 30

Fluid mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Mineral Fluid SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra mineralë për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,940.00 L 2,352.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Aqua Normalizing Fluid

Emulsion hidratues për lëkurë të yndyrshme 50 ml
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë