info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

emulsion

Showing 1–20 of 38 results

Ofertë!
-20%

Dermedic Melumin Brightening Micellar Emulsion

Përkujdesje pastruese dhe trajtuese me efekt zbardhues, e përshtatshme për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 200 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage DS Émulsion Apaisante Régulatrice

Përkujdesje trajtuese për lëkurë të irrituar me skuama të pranishme. Për fytyrë dhe trup. 40 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Sun Care SPF 25

Locion mbrojtës kundër diellit për bebe dhe fëmijë. 100 ml
1,850.00 L 1,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Tattoo SPF 50+

Krem kundër diellit për lëkurën e tatuazhuar 40 ml
2,490.00 L 1,494.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Avène Hydrance BB-Légère Emulsion Hydratante Teintée SPF 30

Emulsion hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues. Formuluar për lëkurë normale në mikse. 40 ml
3,300.00 L 2,145.00 L -35%
Shtoje në shportë

Erba Vita Emulsione Doposole

Emulsion me veti qetësuese dhe freskuese, që përdoret pas ekspozimit në diell 200 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base L – Light Emulsion

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurë normale & mikse. 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base E – Eye and Lip Contour Emulsion

Emulsion delikat i formuluar posaçërisht për konturin e syve dhe buzëve. 40 ml
3,519.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base O – Oil-free Emulsion

Emulsion i freskët, jovajor, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndryshme. 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base R – Rich Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të thatë & shumë të thatë . 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Purifying Cream

Emulsion me veti pastruese kundër akneve 100 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Talc Liquide

Formulim në trajtë emulsioni që në kontakt me lëkurën transformohet në pudër. Mbron dhe qetëson lëkurën, duke thithur lagështinë e tepërt. 100ml
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante Revelatrice de Beaute

Hidratues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike 50 ml
3,500.00 L 2,275.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Comfort Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 1,926.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Alpha KM day emulsion corrective anti-wrinkle care

Emulsion korrektues i rrudhave për lëkurë normale dhe mikse 40 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Micro Biocellulaire Fluido Destressante Borse Occhi

Fluid hidratues & anti-rrudhë trajtues për qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve 30 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Oxygen Moisturizer

Emulsion hidratues me bazë oksigjeni 30 ml
5,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Kit Baby Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS
3,430.00 L 2,058.00 L -40%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso