info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Hydrotenseur Lifting Cream

Çmimi:4,720.00 L 4,012.00 L -15%

Krem anti-rrudhë me efekt lifting 50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i krijuar posaçërisht për të kundërshtuar rrudhat gravitacionale, që shfaqen zakonisht rreth moshës 40 vjeç.
I pasur me “Lifting Complex”, me efekt mbushës të rrudhave dhe tonifikues.
Përmban acid hialuronik, që ushqen dhe i rikthen lëkurës elasticitetin dhe tonicitetin e humbur.
Me vitaminë E me veti antioksiduese dhe calmosensinë që relakson muskujt, duke kundërshtuar formimin e rrudhave.
Zbeh rrudhat dhe i jep lëkurës pamje uniforme.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
Pa parabenë.
Pa derivate të grurit, pa lanolinë dhe pa rrjedhës të saj.
Pa vajra minerale.

Përdorimi

Përdoret në mëngjes dhe/ose në darkë.
Rekomandohet që në mëngjes të përdoret njëkohësisht me serumin Hydrotenseur.
Mund të përdoret si bazë për make-up-in.

Përbërësit

Aqua (Water)• C12-20 Acid
PEG-8 Ester •Butylene Glycol • Caprylyl Methicone •Hydrogenated Didecene • Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate •Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables •Panthenol •Sodium PCA •Cetyl Alcohol • Polymethyl Methacrylate • Cyclopentasiloxane • Sodium Hyaluronate • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Propanediol • Arginine • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Polysilicone-11 • Ornithine • Tocopheryl Acetate • Phospholipids • Sodium Lauroyl Lactylate •Laureth-3 • Pullulan • Glycolipids •Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester • Ceramide NP • Ceramide AP • Phytosphingosine • Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Sodium DNA • Ceramide EOP • Levulinic Acid • p-Anisic Acid •Hydroxyethylcellulose • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Glycerin •Sodium Hydroxide • Carbomer • Xanthan Gum • Tocopherol • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol • Phenoxyethanol •Potassium Sorbate • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping