info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

efekt lifting

Showing 1–20 of 36 results

Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Intensive Lifting Serum

Serum hidratues dhe anti-rrudhë, i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës. 30 ml
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène PhysioLift Crème Protectrice Lissante

Përkujdesje hidratuese me faktor mbrojtës të lartë që ndihmon në parandalimin dhe trajtimin e shenjave të dukshme të moshës. 30ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë

Skin Tech Actilift with DMAE

Krem hidratues anti-rrudhë me efekt lifting dhe tonifikues, për fytyrën, qafën dhe dekoltenë. 50 ml
6,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Lift Integral Anti-Age Lifting Set

Krem anti-rrudhë rimodelues me efekt lifting për lëkurë normale dhe të thatë + Serum riparues anti-rrudhë DHURATË 50 ml + 10 ml
9,100.00 L 6,825.00 L -25%
Shtoje në shportë

Toskani Cell Architect Cream

Krem me veprim anti-rrudhë dhe riparues për lëkurë të maturuar 50 ml
8,840.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting 50 ml
5,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Contour Lift Ampoule

Ampula me efekt lifting 3 ampula x 3ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 30 Honey

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
3,650.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
2,097.00 L3,285.00 L
Përzgjidhni mundësi

Rilastil Maquillage Primer Liftrepair Special Price

Primer perfeksionues me efekt lifting 30ml
2,330.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt lifting 30ml
6,580.00 L 5,922.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Hydrotenseur Lifting Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting 50 ml
4,720.00 L 4,248.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
8,750.00 L 7,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 3

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
7,335.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 1

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Night Cream Grade 3

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
9,346.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Night Cream Grade 2

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
8,636.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Night Cream Grade 1

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,980.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 3

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
8,154.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 2

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,979.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso