[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

efekt lifting

Showing 1–20 of 25 results

Bio Balance Probiotics Wrinkle Lifting/Firming Neuropeptide Serum

Serum, i cili redukton kontraktimet e muskujve përgjegjës pë rrudhat e mimikës. 30 ml
3,640.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Highlighter Peptide Super Ampoule

Super ampula me peptide të cilat minimizojnë rrudhat. 10 ampula x 2 ml
2,340.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Gel Neck & Décolleté

Xhel -krem me efekt lifting për zonën e qafës dhe dekoltesë. 50 ml
7,280.00 L 6,188.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Cell Architect Cream

Krem me veprim anti-rrudhë dhe riparues për lëkurë të maturuar 50 ml
8,840.00 L 7,956.00 L -10%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting 50 ml
5,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Contour Lift Ampoule

Ampula me efekt lifting 3 ampula x 3ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
1,864.00 L2,920.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt lifting 30ml
6,580.00 L 5,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Hydrotenseur Lifting Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting 50 ml
6,290.00 L 5,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Fillerina Night Cream Grade 1

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,980.00 L 6,282.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Fillerina Day Cream Grade 1

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
5,560.00 L 5,004.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Fillerina Grade 3

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
12,067.00 L 10,860.30 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Fillerina Grade 1

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
9,582.00 L 8,623.80 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Absolute Multi-Active Lifting Regenerating Treatment

Trajtim rigjenerues anti-rrudhë absolut me efekt lifting
9,800.00 L 7,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Lifting Eye and Lips Contour Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën rreth syve dhe buzëve 15ml
5,460.00 L 4,368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Lifting Night Cream

Krem nate anti-rrudhë me efekt lifting 50ml
8,120.00 L 6,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Korff Cure Make Up Creamy Foundation Lifting – 06 Crème (krem)

Fondotintë kremoze me efekt lifting 30ml
3,560.00 L4,368.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Lierac Arkesin+ Cream Corrective Cream

Krem anti-rrudhë, korrektues i shenjave të plakjes hormonale. 50ml
4,640.00 L 3,944.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Flash Mask

Maskë anti-rrudhë me efekt lifting 75ml
6,300.00 L 5,355.00 L -15%
Shtoje në shportë