info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Rosaliac UV Light Anti Redness Moisturizer

Çmimi:3,790.00 L 3,221.50 L -15%

Hidratues për lëkurë
kuperoze normale në mikse
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Spf

Përshkrimi

Trajtim hidratues për lëkurë normale dhe mikse që skuqet.
Ushqen dhe zbut lëkurën dhe ul skuqjen që krijohet në lëkurë. Me faktor mbrojtës ndaj diellit, SPF 15.
Kombimim me tre përbërës aktivë:
-vitaminë CG – forcon muret e vazave të gjakut.
-vitaminë B3 -mbron lëkurën nga faktorët irritues të jashtëm dhe ndryshimet klimaterike.
-sistem filtrues me mexoril XL që mbron lëkurën nga rrezet UV që ndikojnë negativisht në skuqjen e lëkurës.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa paraben. Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë çdo ditë. Të evitohet kontakti me sytë.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, octocrylene, diidopropyl sebacate, niacinamide, butyrospermum parkii butter, ethylhexyl salicilate, c30-45 alkyl dimethicone, dimethicone, sucrose tristearate, petrolatum, butyl methoxydibenzoylmethane, cyclohexasiloxane, ammonium polyacryldimethyl tauramide, sodium citrate, methylsilanol, drometrizol trisiloxane, ascorbyl glucoside,Polysorbate 61, PEG-12 dimethicone, dimethiconol,caffeine, citric acid, xanthan gum, sodium benzoate, phenoxyethanol, disodium EDTA.